Skf sprinter Lublin – Roxa zespół i premiery gier kwiecień 2015

108 poniedziałek, Luty 6th, 2017

Kancelaria Notarialna Kraków

Kancelaria Notarialna Kraków
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Coraz większa liczba dokumentów wymaga potwierdzenia notarialnego. Spora część instytucji ? ale także i osób prywatnych ? wymaga tego rodzaju zabezpieczenia. Obecność notariusza konieczna jest nie tylko w sytuacjach tak oczywistych jak podpisanie umowy przedwstępnej kupna sprzedaży mieszkania czy odbiór aktu notarialnego, ale także w tych, zdawałoby się, dużo prostszych.

Potwierdzenie notarialne może być potrzebne choćby w przypadku przeniesienia praw do ogródka działkowego ? pamiętajmy, że działka zazwyczaj jest tylko dzierżawiona więc nie obowiązują tu choćby prawa dziedziczenia, działka nie może też zostać przekazana w charakterze spadku.

Również prowadzenie własnej firmy będzie wymagało od nas prawdopodobnie kilkukrotnego odwiedzenia kancelarii notariusza, choćby w celu ustanowienia pełnomocnictwa ? tylko w takim wypadku będzie ono miało moc prawną.

Cena usług notariusza zależy od rodzaju usługi. Jeżeli zatem potrzebujemy wyceny, najprościej będzie wpisać np. ?kancelaria notarialna Kraków’ w wyszukiwarce internetowej i zadzwonić do konkretnej kancelarii.

Najnowsze wpisy o gospodarce:

About 

Related Articles