Skf sprinter Lublin – Roxa zespół i premiery gier kwiecień 2015

164 niedziela, Lipiec 24th, 2016

Transkrypcje wywiadów IDI

Transkrypcje wywiadów IDI
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Transkrypcje wywiadów IDI (9)Zastanawiałeś się kiedyś czym jest transkrypcja? Wytłumaczenie wbrew pozorom jest bardzo proste, jest to tłumaczenie dźwięku na tekst.

Popularne stają się też transkrypcje wywiadów IDI- Indywidualnych Wywiadów Pogłębionych. Inaczej, jest to wywiad w cztery oczy. Celem takich wywiadów jest pogłębienie wiedzy i dotarcie do precyzyjnej informacji.
Korzystanie z usług transkrypcji (przepisania nagranego głosu na papier) może się przydać kiedy chcemy mieć pewność, że nasz wywiad nie zostanie zniszczony, zagubiony lub skasowany z nośnika. Dźwięk zostanie na stale przepisany w wersje dokumentu pisanego, a my będziemy mieli potwierdzenie jego przeprowadzenia. Wszelkie dane zostają zapisane. W trakcie wywiadu zadawane są dokładnie sprecyzowane pytania. Powinny także padać rzeczowe odpowiedzi. Natomiast sama rozmowa odbywa się pomiędzy dwiema osobami,moderatorem i respondentem. To doskonałe uzupełnienie innych form badawczych. Bardzo często wybierane przez osoby zajmujące się prowadzeniem badań.

Najnowsze wpisy o gospodarce:

About 

Related Articles